Team 2021 – 2022

Matthijs van de Vosse

Matthijs van de Vosse

Team Leader | Finance

m.vandevosse@bluejayeindhoven.nl

Daan Hegger

Daan Hegger

Partnership Manager

d.hegger@bluejayeindhoven.nl

Tom Koevoets

Tom Koevoets

Project Manager

t.koevoets@bluejayeindhoven.nl

Maureen van de Kruijs

Maureen van de Kruijs

Event Manager | Interaction Design

m.vandekruijs@bluejayeindhoven.nl

Oyku Sanlibayrak

Oyku Sanlibayrak

Public Relations Manager

o.sanlibayrak@bluejayeindhoven.nl

Ryoga Matsuo

Ryoga Matsuo

Lead Software & AI

r.matsuo@bluejayeindhoven.nl

Hoang Nguyen

Hoang Nguyen

Software & AI

h.nguyen@bluejayeindhoven.nl

Stefan Hobeijn

Stefan Hobeijn

Software & AI

s.hobeijn@bluejayeindhoven.nl

Bartan Oren

Bartan Oren

Software & AI

b.oren@bluejayeindhoven.nl

Ibrahim Nasr

Ibrahim Nasr

Software & AI

i.nasr@bluejayeindhoven.nl

Isa Dantuma

Isa Dantuma

Lead Interaction Design

i.dantuma@bluejayeindhoven.nl

Marthe Post

Marthe Post

Interaction Design

m.post@bluejayeindhoven.nl

Ilse Doornbusch

Ilse Doornbusch

Interaction Design

i.doornbusch@bluejayeindhoven.nl

Kaj Stolle

Kaj Stolle

Interaction Design

k.stolle@bluejayeindhoven.nl

Youssef Selim

Youssef Selim

Interaction Design

y.selim@bluejayeindhoven.nl

Jai Wientjes

Jai Wientjes

Interaction Design

j.wientjes@bluejayeindhoven.nl

Maud Vermeulen

Maud Vermeulen

Interaction Design

m.vermeulen@bluejayeindhoven.nl

Robin Smit

Robin Smit

Lead Hardware

r.smit@bluejayeindhoven.nl

Ruben de Jonge

Ruben de Jonge

Hardware

r.dejonge@bluejayeindhoven.nl

Efe Erturk

Efe Erturk

Hardware

e.erturk@bluejayeindhoven.nl

Quentin Missinne

Quentin Missinne

Hardware

q.missinne@bluejayeindhoven.nl

Youssef Elgohary

Youssef Elgohary

Hardware

y.elgohary@bluejayeindhoven.nl

Saurav Sureka

Saurav Sureka

Hardware

s.sureka@bluejayeindhoven.nl