Team 2021 – 2022

Matthijs van de Vosse

Matthijs van de Vosse

Team Leader | Finance | Software & AI

m.vandevosse@bluejayeindhoven.nl

Marthe Post

Marthe Post

Team Manager | Interaction Design

m.post@bluejayeindhoven.nl

Daan Hegger

Daan Hegger

Project Manager | PR | Recruitment

d.hegger@bluejayeindhoven.nl

Tom Koevoets

Tom Koevoets

External Affairs | Software & AI

t.koevoets@bluejayeindhoven.nl

Ryoga Matsuo

Ryoga Matsuo

Lead Software & AI

r.matsuo@bluejayeindhoven.nl

Hoang Nguyen

Hoang Nguyen

Software & AI

h.nguyen@bluejayeindhoven.nl

Stefan Hobeijn

Stefan Hobeijn

Software & AI

s.hobeijn@bluejayeindhoven.nl

Bartan Oren

Bartan Oren

Software & AI

b.oren@bluejayeindhoven.nl

Isa Dantuma

Isa Dantuma

Lead Interaction Design

I.dantuma@bluejayeindhoven.nl

Maureen van de Kruijs

Maureen van de Kruijs

Interaction Design

m.vandekruijs@bluejayeindhoven.nl

Ilse Doornbusch

Ilse Doornbusch

Interaction Design

i.doornbusch@bluejayeindhoven.nl

Robin Smit

Robin Smit

Lead Hardware

r.smit@bluejayeindhoven.nl